Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    Nekem csak 2-szer crash-elt a demó....

    Első blikkre amúgy rohadt jól néz ki. Ez a SS első pályájának a legelső részének a remake-je. Viszont ha már reboot-ot magyaráznak a készítők, akkor jobban belenyúlhatnának a készítők a játékba. Például az idiótán kinéző szervízrobotok kinézetét éppenséggel lecserélhetnék. Vagy a játékmenet is csigalassú. Szerintem itt sem kellene ennyire hű lenni az eredetihez. Nem azt mondom, hogy teljesen szabják mai sztenderdekhez a játékot, de ennyire darabos ne legyen. Lehetne picit gyorsabb a mozgás, vagy a nyavalyás cső lendítése.

    A másik: Írták a készítők steam-en, hogy direkt ilyen pixeles minden a játékban, ha közelről nézi az ember a textúrákat. Nekem rohadtul tetszik, de aki nincs tisztában ennek a szándékosságával, az fanyalogni fog. Szóval talán ez sem egy szerencsés döntés a részükről. Ha akkora rajongóbázisa lenne a SS-nak, hogy simán "eltartana" egy ilyen játékot, akkor ez nem jelentene problémát. De van-e neki ekkora rajongóbázisa?

    A Kickstarter kampány jól halad mondjuk, már több, mint 300e dollárt szedtek össze. :)

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák