Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz keIdor #97 üzenetére

    COD ban pont az kontrolleresek vannak előnyben az aimassist miatt... sajnos. BO3 ban aláznak a PC-n kontrollerrel játszók.Persze kell azért gyakorlat is hozzá.Túl van tolva kissé.
    DE nekem mindegy , én is várom az egér Bill támogatást xboxhz,azokhoz a játékokhoz amik igénylik ezt .Szerintem ez nagyon játékstílus függő. Vannak játékok amihez sokkal jobb a kontroller és fordítva is igaz.
    pl stratégia stb,,, lehet nem fejleszteném már akkor a PC-t tovább, ha ez bejön.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Sinesol

    veterán

    válasz keIdor #97 üzenetére

    Mesterséges korlátozás az egész, Pc-n használhatsz kontrollert és egeret is, valamelyik játékhoz az egyik, míg másikhoz a másik jobb, megvan a szabadság. A konzoloknál viszont korlátoznak.

    De egyébként teljesen mindegy hogy miként próbálod igazolni saját magad korlátozását, mivel egyre több játékban használhatsz egeret konzolon és tervben van az egér támogatása is. :K

    Raysen: Babzsák mellé, kanepéra, stb is van olyan kiegészítő, amivel ott is megoldható az egérhasználat, nem jelent semmilyen kényelmetlenséget. Egyébként én nem feltétlen vagyok egyik pártján sem, a lényeg épp az, hogy meglegyen a szabadságunk, hogy mindenhol a legmegfelelőbb perifériát használhassuk. Én pl Pc-n is XboX kontrollert használok, ahol megfelelőbb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák