Új hozzászólás Aktív témák

  • lilp

    tag

    válasz big-J #859 üzenetére

    A jeloltek:

    Upp: 52v38.5ah lg mj1
    50a bms
    5a tolto (rakerdeztem a kingpan-ra, de nem valaszoltak)
    =240.000ft

    vs

    Magyar srac: 48v40ah
    Tesla cellak, nem tudni mi a konkret tipus, csak hogy: "Lg 0.2C
    Tesla 1C
    Lg 10A
    Tesla 30A
    Lg 400 cycles
    Tesla 1200 cycles"
    50a bms

    =339.000ft
    +14 ezer a 2a tolto...

    "Az egyel tobb cellat tuningolasra teszik be
    Megtudom csinalni az 52v csak hamarabb kifogod nyirni a pakkot mivel a vezerlod akkor is 36v kornyeken fog lekapcsolni
    Viszont az akkukbol akkor mar a szart is kipreselted"

    A motort masodikaig megkapom, es akksim meg sehol sincs..szet basz az ideg ilyenkor..
    Az mindenesetre plusz pont, hogy paypallal kell fizetni upp-nel. De kitorolhetem vele 180nap utan (paypal vasarloi vedelem eddig tart), ha barmi gebasz lenne.
    Mig a magyar srachoz masnapra el tudom juttatni javitasra, ha kell.

    Szoval azt se tudom, hany voltosat kerjek es azt se hogy kitol. Hajlamos vagyok tulbonyolitani dolgokat, talan most is pont ezt teszem, de nem tizenezrekrol beszelunk
    Es a kulonbseg se ennyi...

    Egy zseninek tartalak (nyilvan rengeteget olvastal utana, de azert esz is kell ehhez), szivem szerint veled epittetnem az akkut.

    Itt van egy elvileg csucs cella, amit legyalaznek az 52volttal, ahh
    Semmit se tudok :(

    ///a masolgatasok miatt bocsanat, nem celom senkit kibeszelni, senkire sincs egy rossz szavam se. Pusztan a lehetosegek miatt raktam be ///

    Szerk.: a levaltasrol pedig annyit, hogy az egyik magyar srac kb 6 ev szolgalatot josol az akksinak (szinten tesla cella) ez akirol szo van, pedig tizen-evet. Szoval innen nezven a dolgokat, elegge kerdeses ez a lecserelem kijelentes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák