Új hozzászólás Aktív témák

  • f27

    aktív tag

    válasz orion1025 #139 üzenetére

    Az a baj,hogy csak azokra az emberekre gondolsz,akik verbeli bringasok,bar elmondom neked,tudok olyan embert is aki elsportolo bringaban,es elektromossal treningel,mikor megkerdeztem minek neki az elektromos hisz sajat erobol is brutalt tud tekerni.
    A valasza az volt el nem hiszed milyen jol motorizalni tudja a labait egy fix utemre,es o sem gondolta volna,de fejlodott a tempoja is miota elektromost is hasznal.
    Namost akkor mivan? Ezt egy versenyzo monta,akinek nem igazan van szuksege egy elektromosra,vagy megis? :)
    Aztan ott vannak azok az emberek,esetleges csalad tagok akiket felnem tudnal ultetni bringara hogy gyere tekerunk egy 50-60km tavot,persze elvezned ha az aszony meg a gyerekek is veled tartananak,akar te normal bringaval mesz,akar elektromossal.
    Aztan vannak olyanok akik szivesen bringaznak,de nem birnak akkora tavot megtenni mint amit szeretnenek,es az elektromos bringaval 3x annyit is elmegy.
    Aztan elegge atveros az elektromos bringa,ugyanis eleve nem megy ha nem tekered,ha letekertel vele 80km,az sima bringaval is lenne kozel fele,vagyis atvert a bringa mert te is tekertel jocskan,csak nem vetted eszre.
    Aztan ott vannak az egeszseg problemas emberek,akik szeretnek termeszetbe bringazni,de mar nincs annyi erejuk mint egeszseges korukban.
    En is itt vagyok 40evesen es kenytelen vagyok elektromossal menni energia hiany vegett,persze en anno le bicikliztem a kek turat is,es napi szinten mentem 80-130km onerobol.
    En nem nezek le senkit aki elektromossal megy,egyedul a 130-150kg emberekre nezek furan akik lustak tekerni hogy foggyanak kicsit.
    Ennyi erovel szanalmas lehetne aki motorozik,es aki autozik,az is szanalmas ha esobe esernyovel kozlekedik az ember stb... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák