Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Tin #87 üzenetére

    5 éve csak ssd-s gépet használok, a világon semmi gond nincs ezekkel. a frissítések 1-2 percek, van, amikor a negyede sem, talán az anniversary update volt 15 perc a gyengébbik laptopon, de nem több.

    Mindig szerettem olvasni a Windows-os esti meséket.

    A cégnek elég nagy és fejlett gépparkja van és biza nem 1-2 perc a frissítés Win 10 alatt sem, az anniversary update meg a főnököm i7-es, SSD-s HP-jén majdnem 1,5 óra volt.

    nézd, ha a "just works" egyház annyira hívővé tesz, hogy azt hiszed, hogy az mindennek a csúcsa, engem aztán nem zavar. ez egy nyitott technikai fórum

    Nem hiszek semmit, de ha néha át kell ülnöm egy Windows-os gép elé, akkor úgy érzem, hogy legalább 10 évet időutaztam visszafele. Nehézkes, ostoba és lassú még a legerősebb vassal is.

    itt az arm processzor szükségességéről és ésszerűségéről volt szó, nem pedig a "power nap" funkció létjogosultságáról

    Az ARM csak egy megoldás, hogy még jobb legyen egy már meglévő funkció.

    a "just works" annyira alád rak mindent, látom gondolkozni ezen már nem is kell, keresel valami mást, amivel promózhatod az almás logót.

    Semmi gond, aki szívni akar, az használjon csak Windows-t nyugodtan, engem ez nem izgat különösebben. :)

Új hozzászólás Aktív témák