Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Myn

    senior tag

    válasz VinoRosso #22 üzenetére

    Igazából egyetértek veled, bár nekem a Mafia I benne van a TOP10-es játéklistámban a történet mélysége és összetettsége miatt (anno azt mondtuk rá, hogy ez már olyan, mint egy film, ami mai szemmel nézve röhejes, tény, hogy nem öregedett túl jól a játék...), az is igaz, hogy a Mafia II-vel meg jobb volt játszani. Az első rész néhol frusztrálóan nehéz volt (pl. radarszemű zsaruk, akik 41 mph-nál már üldözni kezdtek vagy hogy 1 shotgun lövéstől már kifeküdt Tommy, stb.) és ez párosítva a checkpoint rendszerrel (ha legalább QuickSave lett volna) rohadt idegesítő volt. A Mafia II fájó pontja, a leegyszerűsített/lerövidített történet volt, illetve a DLC-k hülye küldetései, amikből csak nagyon kevés volt sztori-orientált (pedig egy Mafia játékban ez lenne a lényeg!). Viszont, mint írtam, játszani jobb volt: a kocsik vezethetősége (főleg simulation mode-ban), a lövöldözések, de még a verekedések is élvezetesek voltak a játékban, nekem valami 200+ órám van a játékban, olyan sokszor végigvittem (kedvencem a hoteles küldetés volt, az tulajdonképpen nagyon hozta az első rész hangulatát). Remélem a harmadik rész, hozza az első rész hangulatát, összetettségét a második rész játszhatóságával és akkor számomra instant get lesz!

    "War does not determine who is right - only who is left."

Új hozzászólás Aktív témák