Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    nekem ébren 45óra volt a rekordom, de ebben benne volt pár óra kockulás, 2óra gyúrás, egy pálinkázós házibuli, fél óra kádban regenerálódás, aztán kb 50-60km biciklizés meg aug20-i városban csámborgás (még vagy 10-12éve) ...azt leszámítva, hogy a végére felment kicsit a lázam, nem volt bajom: ezen segített pár óra alvás

    gépezéssel mi is csaptunk 2-3napos partikat, de direkt be volt iktatva rántottasütés, hogy legyen kalória ;] mellesleg olyan kávét főztem törökösen, amitől ez a szerencsétlen is talán feléledne (16-18óra kockulás után már hajnalban kezdett punnyadni a társaság és 1 jókora adag után még koradélután is pörgött mindenki :DDD )

    #35: szervezet és helyzetfüggő... én ha fáradt vagyok, ihatok bármit: kávé után is volt, hogy 60 maradt a pulzusom, a vérnyomásom a padlón és inkább feküdtem aludni...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák