Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gondoni

    csendes tag

    Köszönöm az átfogó tesztet, és a forgalmazónak is az áldozatkészségét (meg fog neki térülni)!

    Sokáig én is boldogan elvoltam az AKG-Sennheiser tengelyű világ mentén, a HD-595-ömet ma is imádom. Aztán most karácsonyra a rokon gyereknek pont egy fejhallgató került a kívánságlistájára, abból márpedig én sz@rhoz nem adom a nevem! :-)

    Sok olvasás-keresgélés után az ATH-M30x lett a kiválasztott, webshop-ból rendelve, eddig gyakorlatilag az egyetlen fejhallgató, amit személyes tapasztalat nélkül kellett megvennem. Gondoltam: csakjóleszazneki!

    Megjött, megkapta, kipróbáltuk (sajna közvetlenül összevetni nem tudtuk a sajátommal), és azonnal jött az "asztaaa-besz-behu" élmény!
    Tisztességesen összerakott, kényelmes, derekasan produkált még szerény forrásból is, egy panasz nem hagyná el a számat, ha ezzel kéne leélni további életemet.

    Ezzel a tapasztalattal az AT márka masszív gyökeret eresztett a tudatomban a JÓ fejhallgatók között, mindenkinek ajánlok egy próbát, akinek a látóterébe kerül.

Új hozzászólás Aktív témák