Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Próféta

    tag

    válasz kretenallat #21 üzenetére

    Bocs, de ez egy 12 fej/fülhallgatós teszt topikja. Mégis hol kellene megnyilatkozni az önjelölt hangmérnököknek, ha nem itt?
    Az S7 tesztnél is az önjelölt telekommunikációs szakemberek ;] osztják az észt, és ez így van rendjén.
    Mindemellett megértem, hogy akinek nincs 10e forintja se egy fülesre, azt ezek a hsz-ek hidegen hagyják. :R
    Bár, ha elolvassa a tesztet, akkor talán célja gyűjteni egy neki megfizethető fülesre, és akkor nem árt ha tudja, hogy az AT elég jó cuccokat gyárt.
    De mindenki hallgassa meg a számára megfizethető füleseket, aztán maga döntse el, hogy melyik felel meg neki, ne hallgasson se tesztre, se jóbarátra, se önjelölt hangmérnökre, csak a fülére. :K

    [ Szerkesztve ]

  • Próféta

    tag

    válasz kretenallat #27 üzenetére

    Igaz, hogy ha a kinézett cuccot leszólják, akkor az eléggé le tudja lombozni az embert. Illetve el is veszi a kedvet a vásárlástól.
    Mindazonáltal az ilyen vélemények is elférnek szerintem, csak a helyükön kell kezelni őket. Nem egyetemes kinyilatkoztatásnak, hanem szubjektív véleménynek. Ha valamit sokan leszólnak, abban tényleg lehet valami, és akkor érdemes az adott árkategóriában más után nézni, elég széles a kínálat. Persze, ha csak annyi az érv, hogy ez 3x drágább, tehát jobb, az elég megmosolyogtató. De ha hozzáértőtől kérdez az ember, akkor az általában nem szólja le, hanem ajánl az árkategóriában 1-2 gyöngyszemet. Nekem pl. ilyen volt 3-4 éve a Beyerdynamic DT-235. Szerintem 10k környékén és kis fülüeknek még most is best buy. És itt a legfontosabb szó a szerintem. Mert aki teheti bizony hallgassa meg a fülest mielőtt megveszi. Az olcsókat is már egy MM-ben ki lehet próbálni, a drágákat meg szigorúan tilos :) kipróbálás nélkül megvenni.
    Szóval a véleményekkel semmi gond, csak nem kell őket véresen komolyan venni.
    Az enyém is ilyen. Csak egy vélemény. :)

    fateless

    Neked is azt tudom ajánlani, ha lehet hallgasd meg a versenyzőket és úgy dönts.

    [ Szerkesztve ]

  • janeszgol

    félisten

    válasz kretenallat #27 üzenetére

    +1

    Van egy AKG-K430 fejesem, elmegy. 11 ezer volt anno. Ennél többet nem adnék ki. De egy AKG-K309 jobb.

    Nálam kettő szabály van:
    Füles: nem lehet agybadugós.
    Fejes: nem lehet nehéz.

    balazskubik, te gondolom simán kihallod a különbséget, sőt a 4K is szúrja még a szemed. Vannak ilyen szuper emberek, pl valamelyik nap ment a Szupermen a TV-ben. :D

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák