Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kretenallat

    senior tag

    válasz Próféta #22 üzenetére

    Az a bajom ezzel, hogy teljesen jó fejhallgatókat olyan szinten leszólnak, mintha használhatatlan szar lenne.

    Van különbség aközött, hogy ez szar, bezzeg az xxxxxx milyen jó (3x annyiért), meg aközött, hogy ezek elég jók, de lehet még feljebb menni, ha az embernek van rá pénze/igénye.

    És hogy a gyűjtögetős példáról is essen szó: ha valakinek nincs 10k ja egy fejhallgatóra, lehet, hogy elkezd gyűjteni, ha azt olvassa, hogy pl 20k ért van ez a tök jó füles blabla. Ellenben, ha ellepi a fórumot ez a **** hozzáállás, hogy a középkategória szar, csakis a hifi blabla és a 20k s fejhallgató az hulladék, akkor nem fog elkezdeni gyűjteni se rá, mert minek.

    Van egy használtan vett HD515öm, már szivacsot is cseréltem rajta, mert szétkopott. Anno 10 ezer JMFért vettem és teljesen megfelel az én (átlagos) igényeimnek. Volt szerencsém kipróbálni jobb fejhallgatókat is, de nem tudtam a különbségeket igazán megérezni sem, így _számomra_ felesleges egy 100ks akármi. Pláne hogy ez is kényelmes, könnyű és nem rohad be a fejem.

    :: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

  • Carlas

    senior tag

    válasz Próféta #29 üzenetére

    Tökéletesen igaz. Azért mert valami drága még nem jelent semmit, mert aki sokat kipróbált az tudja, hogy vannak fülesek és fejesek amik igen nagy meglepetést okoznak néha, negyed áron néha. Persze arra senki ne hallgasson aki annyit mond " az szar mert csak, mert ez olcsó, mert ez nem márkás stb"

    Több mint 15 éve a Hardveraprón!

Új hozzászólás Aktív témák