Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Meridian

    senior tag

    Ha olcsón de mégis ténylegesen jó egér kell, akkor ez 3000 Ft-ból megvan.
    http://fury-zone.com/en/fury-hunter/

    Kemény, kopogós műanyagból van, de nem nyöszörgős gyenge széthullós gombjai vannak oldalt is. A formája meg tök ugyanilyen mint ez az Adata. Nagy méretű egér, de nem széles, hanem inkább hosszan megnyúlt.

    Én az Auchanban vettem, ahol ki is volt állítva, meg lehetett fogdosni előtte... éppen ezért választottam ezt.

    Ja, a kábele meglepő módon szövetharisnyával is be van vonva.

    [ Szerkesztve ]

  • Meridian

    senior tag

    válasz ribizly #6 üzenetére

    Ipari selejt? Az a helyzet hogy volt már 25ezres egerem, és hamarabb ment tönkre mint az 4000 Ft-os...
    Amúgy meg az ipari delejt azt jelenti hogy használhatatlan... mivel nekem az általam linkelt egerem van, van tapasztalatom is a használatával kapcsolatban.
    Fogásra ez az egér olyan mint a Steelseries Rival310. HA nem ismered, menj el a MM-be és tapizd végig az egeret, ahogyan én is tettem. A gyártóknak fogalmuk nincs milyennek kellene lennie az egereknek. A sok kiállított model közül A Steelseries volt az amelyik pont olyan amilyen kell, csak éppen 21000 Ft-ba került volna... nem vettem meg. Átmentem az Auchanba (Budaörs) mert amúgy is karácsfadíszt akartam venni, és ott is ki volt állítva fogdosásra egy csomó egér. Olcsóbbaktól az egészen drága modellekig

    És ott akadtam erre az egérre. Amúgy volt már frissen vett egerem (más típus), mégis megvettem ezt, és a meglévőt áttettem a laptophoz (amit ritkábban használok).

    És ha ez ipari selejt lenne, akkor most sem tudtam volna ide választ írni, lévén nem tudtam volna amegfelelő linkre kattintani, ugye.

    Ja, amúgy lengyel gamerek tervezték. (persze kínában gyártatják).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák