Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz spidersoft #20462 üzenetére

    Megjött a sörnyitó az aliról: nem sorjás, legalábbis nem vág sehol, viszont a galvanizálása nem túl szép (majd kicsit megsikálom, de ránézésre ezen már csak a homokfúvó segít), illetve a kihirdetett

    US $1.99 / lot
    3 pieces / lot , US $0.67 / piece

    kiírással szemben csak egyet kaptam. Mondjuk nagyjából ez a két dollár a rendes ára, és sejtettem is, hogy egyet fogok kapni, de azé mégiscsak... :D nem tarhálok még kettőt, de szóvá lesz téve a dolog :P

    Megjött banggoodról a xiaomi USB lámpa is, akcióval meg pár ponttal $1.78-ba került. Narancssárgát vettem, mert azt könnyű megtalálni :D A képeket látván egy kicsit kisebbre számítottam (kínai termékeket jellemzően törpemókusmancs-méretű kezű emberekkel demonstrálják, hogy mekkorahatalmas cuccot kapsz, oszt mire a kütyü eléri Európát összemegy a mosásban...). A lámpában van egy halom mindenféle okos alkatrész meg tekercs meg hat darab 2835-ös SMD LED (és nem 3528-as PLCC2 -- egyiket kicsit megtisztítottam, ha már erre jártam), nomeg némi tervezett élettartam, amit galád módon keresztbe húztam egy mákszemnyi hővezető pasztával, hátha később döglik meg. A bura könnyen kipattan körömmel mögé nyúlva is, viszont egyik hosszanti oldalán kettő, míg vele szemben három rögzítőköröm van, így csak egyféleképp megy fel korrektül. a panelt két kis csavar fogja, amihez PH00 bitre lesz szükség :D

Új hozzászólás Aktív témák