Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    válasz Polllen #32 üzenetére

    igaz és értem, és emlékszem arra pl. hogy mikor az első PS megjelent és valamelyik akkori 576kb tv adásban (ja, volt ilyen :D ) láttam az első videót egy PS játékból, ott abban a pillanatban azt mondtam, hogy a konzol egy éven belül sírba teszi a PC-t. hála égnek (?) nem így lett, de a lényeg, hogy eddig tényleg aláztak a konzolok megjelenéskor. a második generációnál nem volt akkora a döbbenet, mint az elsőnél, de odavertek na.

    most viszont közel 10!!! éves lemaradást kell majd behozniuk egyetlen ugrással. na erre mondom én azt, hogy majd meglátjuk.

    dabadab-nak is szól.

    az a lényeg - legalábbis én így képzelem - hogy régen a high-end PC-ket is megverték a konzolok megjelenéskor, most viszont nem tudom, hogyan lesz elég az optimalizáció egy halk, kicsi, energiatakarékos új konzolnál mondjuk egy akkorra 12 vagy 16 magos SLI-s vagy CrossFire-ös 16 vagy 32GB-os rendszer ellen.

    azt viszont simán el tudom képzelni, hogy mivel úgyis a konzol vezet játékeladásokban, kifejezetten "visszafogják" majd a PC-s fejlesztéseket és hiába lesz a bitang hardver, elvérzik az egész platform az optimalizálatlanságon.

    csak elmélkedem, szóval no flame.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák