Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Ndruu #23 üzenetére

    szerintem az a baj, hogy a kiegek már nagyon gyengén ütik meg hl esetében a kívánt szintet... anno a half life első része mérföldkő volt... a hentelős fps-ek között egy üde színfolt volt a nagyon jó sztorijával meg azzal, hogy csomó helyen agyalni kellett benne... aztán az opposing force még egy nagyon jó kieg lett... a blue shift meg már nálam a kötelező szintet sem hozta... (olyan rövid lett, hogy mire belejöttem, meg komolyabb feladványt kaptam, vége is lett :S) a half life2 tetszett, de nem volt az igazi... a kiegek sem... most a black mesa source-ot várom... és csak reménykedek, hogy lesz hl3, ami visszatér a gyökerekhez és minden fps-rajongót évekre képes lesz lekötni... (... mondom ezt úgy, hogy anno már p100+voodoo1 kombóval is vagy 3szor végigvittem az alap hl1-et) aztán ha a későbbieket nézzük, összességében hl1-et vagy 5ször, hl2-t 2-3szor, kiegeket meg 1-1szer végigvittem...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák