Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Tátom a számat, hogy jobbnál jobb játékok jönnek az E3-on és még így is sokan vannak akik már egy trailer alapján eldöntik, hogy szar -szívük joga.

    Én a magam részéről a Fallout 1-et, Fallout 2-t, Fallout Tactics-ot is többször végigvittem megjelenésükkor és azóta is játszom velük. A Fallout egyik kukázott verziójának demoja (Van Buren) még mindig megvan az egyik PC Gurus cd-n ha jól emlékszem. A Fallout 3-at, New Vegas-t is végigtoltam, a Fallout 4 végigjátszása idő hiányában még folyamatban van (A sima is megvan de áttértem a VR-ra amivel kicsit több idő megcsodálni a dolgokat...). Van Fallout-os monopoly is a családban, bátyám a 4-et Collectorsban vette meg.

    Szóval mondhatni keményvonalas Fallout rajongó vagyok és nekem furamód tetszik a Fallout 76 mármint az amit eddig lehet róla tudni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy akkor mindenkinek tetszenie kell, mert nyilván különbözőek vagyunk és ami tetszik az egyiknek a másiknak nem biztos, hogy bejön. Viszont azok, akik szintén régi vágású Fallout rajongók ne kezdjék el azt a szöveget, hogy "a régi falloutok nem ilyenek voltak, aki pedig játszotta a régebbi részeket annak ez nem jön be".

    Én még emlékszem azokra az időkre amikor az Interplay és a Black Isle évekig töketlenkedett a folytatásokkal a rajongók meg már úgy voltak vele, mint a Duke Nukem Foreverrel. Arra is emlékszem amikor a Fallout 2-höz kiadták a modderek az FOnline-t és full bugos volt az egész de olyan szinten, hogy néha mozogni sem lehetett benne, kifagyott és minden kínja volt.

    A Rustos baromkodás nekem sem jött be. Hogy belépek a szerverre pucéron és azonnal kinyírnak automata fegyverekkel, majd a páncélos srác még azért odajön lootolni úgy, hogy nálam semmi nincs... Viszont ott a solo opció, lehet táposodni akár egyedül is és becsatlakozni később ha megerősödünk, de remélem lehet majd csak barátokkal játszani, idegenek nélkül. A másik dolog pedig, hogy a prezentációban elmondták, csak tucatnyian lesznek egy szerveren egyszerre, nem pedig százan-ezren. Amilyen nagy a világ, valószínűleg nem fogunk játékosokba botlani percenként - hacsak nem valami jól frekventált helyre megyünk.

    Sok régi Falloutos vár már régóta egy online Falloutra és ezért remélem fogok találkozni hozzám hasonlókkal akik nem shoot first ask questions later stílusban nyomják hanem igazi poszt apokaliptikus RPG-ként tekintenek majd az online részére is.

    Akiknek nem tetszik az online, lehet soloban is nyomni, elmondták a prezentáció. Akiknek az építkezés nem tetszik, meg lehet lenni anélkül is ahogy mondták előttem is. Annyit látok a dologból, hogy talán a story emiatt még rövidebb lehet, mint az eddigiekben de szerintem mellékküldetésekből itt sem lesz hiány. Jah és akinek nem tetszik így sem, nem kötelező megvenni. Ott a Fallout 2 GoG-on, fel lehet telepíteni. Én idén tavasszal is kipörgettem sokadjára. De szvsz az összes eddigi Fallout játék többször újrajátszható. Ha a Fallout 3 tetszett akkor fel kell tenni és újra végigpörgetni és nem egy Fallout 3-2-ért siránkozni.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák