Új hozzászólás Aktív témák

  • Mi a bajotok ezzel? Szerintem eddig az övék volt eddig a legjobb előadás az E3-on. Az EA vagy a Microsofté fasorban sincs ehhez képest.

    A koncert az elejére mondjuk nem kellett volna, de A Rage 2 viszont nagyon jól néz ki.

    Aztán a mobilos Elder Scrolls Blades is jól néz ki, ki is fogom próbálni majd, mert hasonlóan néz ki mint egy konzol játék. Engem az is kicsit meglepett, hogy mobilra egy ilyen komolyabb játékkal próbálkoznak. :)

    Éppen arra gondoltam közben, hogy senki nem mer teljesen új franchiseokat készíteni hanem mindenki a biztosra játszik, erre a Bethesda a végén belengetett egy teljesen új sorozatot. Ezt nevezem!

    A végén pedig megkapták sokan amire vágytak, egy Elder Scrolls VI folytatás belengetését. :) Én még egyik Elder Scrolls játékkal sem játszottam, de azért kiváncsi vagyok rá én is.

    Ja és az EA hozott nekünk ingame gameplay videókat is, ami nagy +1! :DDD

    Szóval nekem nagyon tetszett, pedig sosem játszottam a Fallout/Elder Scrolls/új Wolfenstein játékokkal(a Doom 2016-al viszont igen).

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák