Új hozzászólás Aktív témák

  • woodstock323

    tag

    Az nem tudom miből jött egyeseknek hogy ez egy battlefront átmaszkolva....
    Szerintem igen csak hangulatos lett az egész, egyáltalán nem találom nyomasztónak,vagy unalmasnak azt sem hogy I. Vh-s a téma sőt.
    Az hogy a repülővel nem fölszállsz hanem csak belehuppansz mint a battlefrontban...arról meg annyit hogy már bf4ben is úgy volt mert bf3ban túl sok volt a baserape.Helikopterek meg nyilván nincsenek itt :D
    Igen nem lett olyan mint pl a Battlenonsense (Chris) videóiban bemutatott koncepció,de azt tudni lehetett hogy hc shooter nem lesz hanem marad casual...de gameplay alapján nem rosszabb mint egy bf4 hanem tartotta a szintet.Sőt van benne pár apróság amiket átvettek a közösség tanácsaiból de alig észrevehető,viszont jobbá teszi a játékot.Plusz külön öröm nekem hogy nincs 200 féle fegyver meg mindegyikhez 20 féle kiegészítő,amit egyesével kell kioldani...minden stukkerhez.Plusz nincsenek olyan idegesítő dolgok mint a mav,vagy robbanó kisrepülő meg mindenféle no skill szarok amikkel csak jön a kill egy 64es szerón.
    Plusz ami fontos hogy 64en játszottak,de nem éreztem soknak mint bf4ben ahol már az utóbbi 1 évben csak max 48as szerverekre mentem mert annál több ember egyszerűen sok volt bármelyik map-on.
    Itt úgy tűnt hogy elférnek egymás mellett és nem az van hogy minden születésnél egyből halál,csak pörgősebb a meccs.
    Azt én sem értettem,hogy minek kellett egy rakás celebet belerakni ilyen Emily Ratajkowsky,meg snoop dog meg faszom tudja...tök fölösleges a snoop annyira leszarta,hogy föl-le nem is nézett csak jobbra balra mint anno a doom-ban,biztos sokat tett a csapatért :D
    Az viszont tetszett hogy a NEEBS gaming vs Stonemountain64 össecsapás volt csak sajna a sok fizetett híresség miatt róluk elterelődött a figyelem.Jobban érdekeltek volna az Ő megnyilvánulásaik.
    Összességében én előrendelem ez biztos.És bf4 után újra veszek dice játékot.
    Ja és igen azok igazi celebek voltak nem csak nick-ek mert élőben láttam amikor sorba jöttek az énekesek meg színészek meg stb és mindenki elmondta hogy nagyon várja az egészet. De pl Terry Crews az megint hozta a szintet az egy igazi egyéniség és írtózatosan jófej csávó,plusz közel az 50hez még mindig rommá van gyúrva :D De Ő mondta is hogy egér billentyű kombó mert fpst csak úgy lehet jól játszani és azért jött hogy alázzon :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák