Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Én kis értékelésem az idei E3-ról. Hosszú lesz mert szépen sorra megyek pár játékon.

    Figyelem! Wall of text következik!

    Van sok olyan játék ami nagyon tetszik, de mivel nem tervezem, hogy visszatérjek konzolra így az exkluzív konzol címek nagy valószínűséggel majd kimaradnak. Ettől függetlenül van véleményem róluk.

    Uncharted 4 - Tagadhatatlan, hogy technikailag az egyik legjobb játék volt az egész show-n. De mivel egyik részt sem próbáltam, így azon kívül, hogy hiszek a rajongóknak mennyire jó játék, nem különösebben mozgat meg. Ezért a játékért azért nem vennék rögtön PS4-et.

    Shenmue 3 és The Last Guardian - Mivel ez a kettő játék is kimaradt korábban, sok érzelmet nem váltott ki belőlem. De azt látom a reakciókból, hogy érdemes odafigyelni rájuk, és követni a híreket velük kapcsolatban.

    Final Fantasy VII - Ennek nagyon örülök, várom is. Nem vagyok kifejezetten nagy FF játékos, de szeretem a szériát. A VII pedig kiemelkedő rész volt. Ezt szívesen végigjátszom majd modern köntösben. Remélem jön PC-re.

    Horizon Zero Dawn - Az egyik legnagyobb meglepetése az E3-nak számomra. Nem sokat láttunk belőle, de amit láttunk az szenzációs volt.

    Hitman - Jó lenne egy igazi kémes + bérgyilkosos játék. Igazi szabadsággal, interakcióval és szép világgal. Szívesen mászkálnék hírek európai városokban a célpontot vadászva. Csak legyen élethű.

    Star Wars: Battlefront - Mint legtöbbünk én is kiemelten szeretem a SW univerzumot. Örülök ennek a játéknak. Hatásos volt a gameplay bemutató. De nem nagyon érzem többnek egy Battlefield kiegészítőnél. Nem első napos vétel az biztos. De ha a tartalom és a megvalósítás kifogástalan lesz akkor lehet befizetek rá.

    The Division - 2013-ban az első trailert látva az állam leesett. Azt mutogattam az ismerőseimnek akik nem feltétlenül gamerek. És mondtam nekik, hogy "ezt nézd ez vár ránk, itt tart a technológia". Aztán történtek azok a bizonyos esetek az Ubisoft körül, és kezdett leesni, hogy a The Division sem olyan lesz mint amit 2013-ban mutattak. Kicsit temettem is a játékot, mondván nem hiszek az Ubisoft-nak. A mostani E3 alkalmával kezd körvanalazódni a kép, hogy hogyan is fest majd a végleges játék. Ami bár nem olyan mint 2013-ban, de azért igen csak ütős. A tartalom lesz a lényeg. A gameplay trailer végén mikor a játékos végez az egész party-val az elég gáz. A sok retard ezzel fog szórakozni, ha ezt nem korlátozzák rendesen.

    Ghost Recon Wildlands - Az idei "UbiKamu". Csak a szokásos. Azt játszotta el az Ubisoft amit a Watch Dogs, és The Division esetében. Mutattak megint egy olyan videót amitől kicsit leesik az ember álla. De nincs másról szó, csak hogy róluk beszéljenek. A végleges játék meg lesz amilyen lesz.

    Assassin's Creed: Syndicate - Az egész E3 majdnem legjobb trailerét láttam. Hihetetlen mennyire hangulatos. De persze a játék messze lesz attól. De ettől még lehet, hogy ez lesz az első AC amit megveszek. Ritkán van ilyen, hogy bedőlök egy trailernek, de ez nagyon behúzott.

    Need for Speed - Azt hittem ezt már sose írom le NFS játékkal kapcsolatban, de várom! Én mostanában bontogatom szárnyaimat a szimulátorozás világában. Ettől függetlenül egy hangulatos Underground remake csak belefér. A régi idők emlékére! Szigorúan nem első napos vétel ismerve az EA-t. Csak óvatosan.

    Mirror's Edge: Catalyst - Első részt sose játszottam végig pedig évek óta megvan. A világ, a hangulat tetszik. Ennek ellenére nem tudom, hogy leülnék e vele játszani.

    Halo 5 - Nem Halózok. Biztos jó, de a legutolsó rész amit végigjátszottam a 3. volt. És semmire nem emlékszem belőle. Sci fi imádatom ellenére nem ragadott magával a Halo univerzum. Ennek ellenére elismerem a jelentőségét.

    Fallout 4 - Szerintem a helyszín nem túl izgalmas. Az igen, hogy flashfowardként átélhetjük a katasztrófát. Ennek ellenére szerintem nekem kimarad.

    Forza Motorsport 6 - A Forzával az a jó, hogy nem lőhet mellé az ember. Nagyon szeretem a sorozatot. De most, hogy PC-n szimulátorozom így csak kalapot emelek tiszteletből, mert a látottak igen meggyőzőek. Sok autobolondnak fog örömet okozni. És sok Forza Hungary-s versenyt fog megélni Crazyman közreműködésével! ;)

    Rise of the Tomb Raider - Az előző tetszett. Leszámítva a QTE-t, és a agyonszkriptelt játékmenetet. A látottak meggyőzőek, szerintem végig fogom játszani. Azt mondják ez a kis ember Unchartede.

    Gears4 - Elég meghökkentő volt számomra mikor bemutatták. Szerintem csúnya a játék. Mármint amit a Microsoft prezentációjában láttunk abból kiindulva. És igazából GoW hangulat sincs annyira jelen.

    Mad Max - A film hangulata még mindig élénken él bennem. Ki fogom próbálni.

    Doom - Újra Doom! Juhééé! Double Jump-pal! wtf?! Djump a Unreal védjegye volt régebben. Nem kell DoubeJump a Doom-ba! Egyébként, szép és jó a game. :)

    The Walking Dead - Figyelemmel kísérem. A sorozat a kedvenceim között van. Sajnos szinte semmit nem láttunk a játékból.

    ADR1DFT - Eddig top kategória nálam. Nagyon várom. Remélem Oculust nélkül is ütni fog!

    Deus Ex: Mankind Divided - Ez amit legjobban vártam az idei E3-on. Nem taglózott le, nem esett le az állam. Egy sima "Oké, jöhet" érzést váltott csak ki belőlem. Annyira szerettem az előző részt, hogy igazából vakon is bizalmat szavaztam volna a játéknak.

    No Man’s Sky - Én várom, meg hiszek a sok elismerő kritikának. De még mindig nem állt teljesen össze nekem a kép, hogy most ez mi is lesz pontosan.

    Metal Gear Solid V: The Phantom Pain és Batman: Arkham Knight - Előbbire még kicsit várni kell, de az utóbbi pár napon belül érkezik. Elő is van rendelve. MGS pedig nem kérdés, hogy első napos vétel. Év játéka lesz. Semminek nincs esélye a MGS-al szemben. Mindenek felett áll az a sorozat.

    Indie címek Szerencsére van sok nagyon jó kis játék. Amik engem mostanában jobban megmozgatnak. Több bennük az egyedi, eredeti ötlet. Itt már összegyűjtöttem őket: [link] Szóval itt már nem fogom. De az Unravel-t kiemelném!

    Csalódások: PC Gaming show. Valve távolléte. Tony Hawk Pro Skater 5 . A Microsoft-tól több Windows-ra portolt exlkluzív címre számítottam.

    Nagyjából ennyi volt számomra az E3. Bocsánat, hogy hosszú lett. És köszi azoknak akik végigolvasták. Én csak így tudtam leírni egy értékelést a Show-ról.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák