Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz blazsey2 #177 üzenetére

    Annyira box párti vagyok, hogy épp adom el a boxom, várom, hogy a haver pénze összejöjjön rá, hogy én meg PS3-at tudjak venni, most hogy megvan a GT5 dátum (nagyjából).

    Én mindkettőt csak egy használati eszköznek tartom. Olyan, mint a porszívó vagy a teáskanál vagy a kávéfőző. Azokhoz sem kötődik érzelmileg az ember, de attól még el tudja dönteni, hogy szerinte melyik gép főz jobb kávét. Persze gondolom, hogy ha egy kávéfőző fórumon leírja az ember, hogy szerinte a Philips főzött jobb kévét, akkor ott is kijelentik az embert Philips fanboynak.

    Én tudom amit tudok a két gépről és ezt első kézből tudom, mert volt PS3-am (ha csak rövid ideig is), váltottam Xbox 360-ra, és most lassan vissza PS3-ra. Ha ez az xbox pártiság, hát vállalom.

    Vannak itt igazán vérmes PS3 meg Sony fanboyok, akik soha semmiben nem ismernek megalkuvást, a konkurens soha semmiben nem lehet szerintük jobb, mindig mindenbe bele tudnak köti amit a konkurencia csinál - és ennek mindig hangot is adnak. Igen, leálltam velük néha vitatkozni, de ettől Xbox 360 fanboy lettem? Csak azért, mert van saját véleményem? Én nem azt csinálom, amit itt igen sokan, hogy lehülyézem azt, akinek nem egyezik a véleménye az enyémmel. Na ők a fanboyok. Én meg csak egy egyszerű forumozó vagyok, akinek néha van saját véleménye, amit néha le is ír, és nyilván mindig akad olyan, akinek ez nem tetszik, akármi is az a vélemény.

    [ Szerkesztve ]

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák