Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz GoldhandRent #18 üzenetére

    Félreértetted:
    Kijött a 4.0, neve, specifikációja 4.0
    Kijon egy jobb adatos, vagy jobb áramos vagy mindkettes (ez lesz a 4.1)
    Kijon egy másik, előzőnél jobb adatos, vagy áramos vagy mindkettes (ez lesz a 4.2)

    Így ha van egy pl új klső SSD-m ami gyorsabb mint a 4.1 akkor hiába is fogyaszt kevesebbet, mint amit lefed a 4.0 akkor meg kell kapnia a 4.1-es specifikációt.
    ________
    Amire te gondolsz azt én csak úgy tudnám elképzelni hogy Akkor az USB X.y csak a sebességet és protokoll szabványt foglalja magában, és mögötte mindenképpen szerepel egy PD (power dilevery vagy egyéb) Z.q ahol a Z a wattot, a q meg az utánanézős szabványt (hány voltos) adja meg, szóval ha USB kbelt keresnék laptophoz amivel az SSD-m is gyosr akkor nekem a
    USB X.y PD Z.q -s kábelt kell keresnem, mert az SSDm sebessége X.y által meghatározott, de a töltéshez Z.q kell.
    Ezzel nem bolygatjuk a régi dolgokat, de van értelme.
    _____

    A fenti mellett az hogy nem 3.2 hanem 4.0 az nem csak az átviteli tempót, vagy a töltési képességet befolyásolja, hanem az adatkommunikációs protokollok használatát, ismeretét is, emiatt teljesen elhagyni a X.y-t nem lehet, mert akkor ugyanott vagyunk hogy rá van írva, hogy 80 gigabit.. na akkor az tud monitor jelet átvinni vagy nem?

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák