Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz ddekany #6 üzenetére

    Most neked mi bajod van? Azt hiszed, hogy mi találjuk ki ezeket a cikkeket, hogy így növeljük a nézettségünket? Igen, kavarodás volt tegnap, ráadásul nem csak a Dragon Age II demója, de a Crysis 2 gépigénye miatt is.

    Azt hiszed, nekünk jobb ez így? Mire leírok valamit és megjelenik a cikk, addigra jön az ellenvélemény, majd mikor az is megjelenik, mégiscsak az előzőnek volt igaza. Utána meg dobáltok bennünket sárral, mondván hogy szar a duma. Pedig mi pusztán csak igyekszünk a legfrissebb fejleményekről beszámolni.

    Jogod van véleménynyilvánításhoz, és megértem, hogy ideges vagy, de ez pont az miatt a kavarodás miatt van, amit én is megjegyeztem. De attól még igyekezz picit kulturáltabb formában kinyilvánítani a nemtetszésedet, és nem bennünket, hanem azokat okolni, akik tehetnek erről.

    Köszönöm.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Morden24 #8 üzenetére

    Ha rájuk értette volna, akkor nem az én mondókámat idézi, hanem a BioWare-ét. Pl.: "Lesz demó, nem lesz demó, megint lesz demó. Ezt a szar dumát". Ha így írta volna, akkor biztos, hogy nem rám céloz.

    Ami meg a frissítést illeti, néha meg is teszem - lásd Crysis 2 gépigény hír -, de ha egy hírt háromszor update-elek, akkor azzal ugyanúgy összezavarom az egészet. Ráadásul egy pletykának aposztrofált hírbe nem keverek hivatalos bejelentést. Így most már mindenkinek világos, az EA hivatalos közleménye szerint lett írva a cikk.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz ddekany #11 üzenetére

    Oké, semmi gond, nem sértődtem meg. :)

    Csak furcsa helyzetben vagyok ilyenkor, mert nem tudhatom, hogy melyik hír igaz és melyik kacsa, így inkább megírom mindet. Sajnos, ahogy mondod, elvárások vannak. :DDD

    MOD: Csak az tűnt elsőre picit furának, hogy pont azt a pár szót idézted, amit magamtól írtam mellé. :B

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák