Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz TazLeacher #10 üzenetére

    A CD Galaxisnál nem lehet előrendelni, főképp nem egy csak online elérhető játékot. Vagyis eddig nem úgy ismertem Őket, hogy erre volna lehetőség. Már próbáltam náluk előrendelni, hogy aznap már küldjék is tovább nekem a játékot, hogy megérkezik a szállítmány, de kiállnak az üzletpolitikájuk mellett és nem engedtek belőle. :DDD

    Amúgy én az eddigi videókból nem szűrtem le semmi rosszat. Konzolra tényleg új irányítás kellett, a PC változatból meg egyelőre nem láttunk tudtommal semmit (jó, persze, ott is kivettek pár funkciót az eddigi hírek alapján, de majd megoldják valahogy, hogy ne hiányozzanak... A ME2 is rengeteg újítást hozott az első részhez képest, de mégse lett rosszabb, sőt, szvsz jobb is lett, mint az első rész, pedig arra is sokan panaszkodtak, hogy csökkent az RPG elemek száma.)

    A vásárlással viszont én is várok márciusig. A gyűjtői változatot szeretném megvárni, mielőtt döntök, hogy sima kell-e. Ezek az extrák meg egyáltalán nem tűnnek nagy érvágásnak (pl utálom a kétkezes kardokat, szóval Sten kardja biztos, hogy egyszer se lenne a kezemben), szóval, ha véletlen úgy döntene a BW, hogy mást, vagy kevesebbet pakol a CE-be, nem halok bele.

Új hozzászólás Aktív témák