Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillBorn

    senior tag

    Már a DAO megjelenésekor/előtt nagyon sokan nyavajogtak (mert ez nem más) a játék grafikája miatt. Ezért kíváncsi lettem én is. Majd amikor végre én is ki tudtam próbálni, és beléptem a játékba, az ugrott be elsőnek, hogy hová a #&@-ba rakták a szemüket ezek az #&@-ák, mert itt semmi baj nincs, sőt. A grafikáról még az sem lenne elmondható, hogy átlagos lenne. Szerintem szép, és még akkor is megfelelő lenne, ha a 2 is ugyan így nézne ki(nyilván a motor marad, csak átalakítják, részletesebb textúrák, meg jobb arc sosem árt). Nyilván nem egy Warhead, meg Arkham Asylum, vagy akár egy Mafia 2 (esetleg a tökéletes Mass Effect 1-2(-3)). De a Fallout 3-nál meg a New Vegasnál, a Gothic 4-nél, meg a TW2-nél jobban néz ki.
    De nem is az, hogy "jobban néz ki", hanem egyáltalán nincs elrontva semmi a kinézetében, amiért nyavajogni kellene.Nyílván nem is 10/10 (mert olyan nincs is) a grafika, de semmiféleképpen nem "kevés" és egyebek.
    Sztem ez már szándékos elégedetlenkedés, az Originsnél és itt, a II. résznél is. Nem mellesleg rohadtul idegesítő ezt az alaptalan sírást hallgatni. Erre azt szoktam mondan, hogy akkor #&@ meg.

    [ Szerkesztve ]

    "I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

Új hozzászólás Aktív témák