Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz GypsFulvus2 #29 üzenetére

    A HC szerepjátékosoknak már maga a DAO is "kedvezőtlen" volt, ha úgy vesszük.

    A félreértések elkerülése végett: szeretem a DAO-t, 4x vittem végig, megvannak a DLC-k Ostagar-ig bezárólag stb.
    De ettől még sehol nincsen a Baldur's Gate/Planescape Torment kategóriához képest (én még ide venném az Anachronoxot, Septerra Core-t is).

    Igazából abban reménykedem, hogy az adott karakter miatt rohadt hosszú, szerteágazó és jól kidolgozott lesz a sztori. Mert azt be kell látni, hogy a DAO sem nem hosszú, sem nem bonyolult, sem nem történnek hatalmas kanyarok a történetben, és ezt kompenzálni óhajtották a character origin-okkal, ami remek ötlet, de ha választhatok, akkor részemről megfelel az adott hős is (Revan-ból, Shepard-ból stb. kiindulva nem aggódom amiatt, hogy a Bio nem tudna összerakni egy fasza vezérkaraktert).

    szerk.: Ja, és amit akarok a második részben; sok-sok adalékot, esetleg konkrét helyszíneket Par Vollen és Tevinter kategóriában, a Fade-et csinálják durvábban álomszerűvé (azaz változó, kaotikus, rajonganék érte, ha a szemem előtt formázódna), de legalábbis ezt a csáos-szobros-szikkadt bigyót kicsit reformálják meg, és több infót a Black City-ről! És ha lesznek benne sárkányok, adhatnának nekik szteroidokat, hogy nőjenek picit nagyobbra. Ja, és beszéljenek egy fegyverszakértővel lehetőség szerint, hogy anyagukat és külsejüket tekintve is reálisabbak és sokszínűbbek legyenek. Nem ártana, ha pl. hüvelyben tárolná őket a karakter. És legyen húr az íjon :))

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák