Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    Ez szerintem a demo első két perce. A GameInformerben is ezek a jelenetek szerepeltek. Itt találkoznak majd Flemeth-el, pedig a játék indulásának kezdetén még nincs új testben.

    Persze elképzelhető, hogy összevissza fognak ugrálni a történetben. Majd meglátjuk.

    (#1) Morden24: Az eddig kiszivárgott anyagokból én arra tippelnék, hogy míg párhuzamosan halad a két sztori, nagyon sok helyen kapcsolódni fog egymáshoz. No meg gondolom Morrigan és Flemeth is ennek fényében fog visszagondolni a kamarásra.

    (#7): A DA multiplatform cím volt a kezdetektől. A ME2 PS3-on meg ugye csak azért kapott interaktív képregényt, mert esélye nem volt a tulajoknak megvenni.

    (#4) oxox: Mert ha tényleg érzékeltetni akarják a rassz béli különbségeket, akkor minimum 3x munka ahhoz képest, ha csak emberrel vagyunk. Nem véletlen, hogy a Mass Effect-ben már fel sem merült, hogy több fajt lehessen választani, teljesen érthető okokból (már ugye csak a sztori miatt is...).

    Az Origins is mennyi ideig készült és ehhez képest mégsem volt azért annyira érzékelhetően más a játékmenet, ha elf/ember/törpe volt a karakterünk.

    (#9) Nordic: Kérlek, magyarázd el nekem, hogy hogy tudtál egy még meg nem jelent játékban ekkorát csalódni. Csak mert nekem még egyelőre fogalmam sincs, hogy milyen lesz.

    Amúgy komoly BG szellemi örökséget a mai piacon ne is várjatok. Főképp mikor 10 milliós eladás van kitűzve. Ettől még szerintem nem lesz feltétlenül rossz játék, az Origins sem lett az. Ha hozza a Mass Effect-féle játékélményt, már akkor is rengeteget vesztesz, ha kihagyod, de végül is a Te döntésed.

    (#13) woland_y2k: Jaj! Ne mutassanak újat. Én még annak is örülök, hogy a companion bemutatás képek formájában történik és nagyon lassan.

    Az Origins csomó részét lelőtték azzal, hogy bemutatták a követőket, az előtörténeteket és ezeket megfűszerezték még pár trailerrel. Nyugodtan maradjon a játék nagy része homályban, míg meg nem jelenik és végig nem játssza pár ember.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák