Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vazzee

    csendes tag

    Minden előttem hozzászólóval egyetértek.

    Ez a DA2 egy DAO Light.

    Korábban én is minden egyes új részletnél kiakadtam, hogy miért lightosítanak.

    Azt is el kell ismernem, hogy a Nightmare fokozatot sztem nagyon elméretezték, vagy csak nekem nincs a szíváshoz elég türelmem. DAOban is nehezen lehetett lenyomni az ellenfelekeet, de ott ritkán csinálták meg azt, hogy lezúzod azokat akiket látsz, és utána még min 1-2 hullámot rád küldenek. Sztem képtelenség így jáccani. Tudom hogy anno emellett a nehézség mellett kardoskodtam.
    + Ami nehezít hogy nem lehet rendesen kizúmolni. Így nem lehet taktikázni, mert nem látni rendesen.

    Szemléletmód váltás kell a játékkal kapcsolatban. Én megtettem, és egész szórakoztató tud lenni. Váltottam Casual szintre, és nem csinálok mást, mint élvezem a sztorit, a beszélgetéseket, és az egymás szurkálását mászkerálás közben.
    Most tartok 18 óránál Casualon, úgy, hogy még az ACT 2ből is van hátra jó pár küldi.

    Fogjátok fel egy popcornmovieként, és érezzétek jól magatokat, mert így meg lehet érteni a magas pontszámokat.

    Szo, jó szórakozást!

  • Vazzee

    csendes tag

    válasz Healbacsi #13 üzenetére

    Max respect!

    Én lvl5-ös rouge partyval hagytam a francba nightmaret, a már leírtak miatt
    Így biztos sokáig fog tartani.
    Arra mindenképp készülj fel, hogy lesz néhány nagyon szemét rész, ahol már casualon ömlenek az ellenek, most akkor képzeld el mi lesz nightmaren.

    Összehasonlítás képp: Lowtown: a Carta-s kuruzslókat kinyírtad már?
    Casualon ott van a látható pár fő, mint nightmaren, és utána még jönnek 4en.
    Ehhez képest nightmaren min 8an jönnek, pedig már az alap embereket is elég lenyomni a köcsög rouge vezetőjük miatt, mert 2 Backstabbel kinyír bárkit.

    Kívánom hogy legyen hozzá sok türelmed! Nekem nem volt.

Új hozzászólás Aktív témák