Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Ati1979 #61 üzenetére

    nem feltétlenül, elég sok ellenpéldát látok például a melóhelyen, és valahogy nem akarnak siránkozni, pedig nem igénytelenek ezen a téren (sem)!
    sőt, olyan is van, akinek bejött a "szabadság", és olyan szinten szabta testre a rendszert, hogy még engem is meglepett - igaz, hozzáértő a kiscsaj, a windows és a linux is meglepően jól megy neki.
    magam is meglepődtem, hogy már olyan sokan cserélik le az iphone (főként 4 és 4s) telefonjukat, biztos a rendszergazda indította el a folyamatot, amikor magának sgs3 lett a i4s után, a lányának meg sgs3 mini az i4 után - és akkor még nem is tudták, hogy nekem is lecserélve az i4s... :)
    persze nem annak a függvénye, hogy más mit és mire cserél, de rendre kevesebb iphone van, még a vezetőknek is, ami különösen meglepő! vagy csak számomra?
    nyomják a samsung reklámot, lehet köze hozzá, de most tényleg abból van a legtöbb, két hölgynek is sgs3 van, pedig alig bírják fogni, de büszkék rá, ahogy látom.

    [ Szerkesztve ]

  • kali

    legenda

    válasz Ati1979 #63 üzenetére

    volt több samsung telefonom, a feleségemnek most is az van, de nem vagyok elfogult, azóta iphone is volt, most meg sony, de a samsung támogatása és szervize - a felsőbb kategóriában 2 évig akár házhoz is megy szervizes, illetve az olcsóbb kategóriában is díjmentes futár - irigylésre méltó, az apple 1 év garanciája nevetséges, a sony meg nem a legjobb szerződésest szervizet foglalkoztatja most...
    az apple üzletpolitákját rühellem, de a telefonjuk és az oprendszerük jó.
    a sony még kérdéses részemről, most tesztelem, a telefon jó, a támogatás majd - hamarosan - kiderül, a szervizet nem szeretném kipróbálni, de ebben profi vagyok, valahogy elkerülnek a meghibásodások, mondom ezt 16 év mobilozás és 23 készülék után.
    a páromnak most egy fehér galaxy w van, és mutattam neki a fehér s3 minit, tetszik neki, engem is csak a kijelző felbontása zavar, bár anno az sgs2 esetében is elviselhető volt, pedig ott picivel nagyobb volt a kijelző.
    ez az express 4,5" mellé adott 480 * 800 felbontás már inkább zavar!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák