Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    Sziasztok!

    Először is had kérdezzem meg, hogy hol tudok véleményt írni erről a mocsok DPD-ről, mert sehol nem találok ilyen lehetőséget.

    Szerdán 14órakor hív a futár, hogy a címen van a csomaggal(ami előre kifizetett, külföldi nem ocsó cucc), mondom neki, hogy ok, de én dolgozom, mondom ha lehet hozza 16óra után holnap, az nem fog menni, mert kb mindig ilyen időtájt tudja csak hozni, mondom okk(ilyenkor még az emberek többsége igenhogycsak dolgozik), akkor legyen ugyan így 14óra, de pénteken, akkor kicsit megnyomom a melót, aztán haza érek kicsivel 14óra előtt. Eljött a péntek és a köcsög 14óra helyett 11:50-kor van a címen, mondom 14óráról volt szó, erre annyit mondott, hogy kevesebb volt a csomag ma, de ez már a második kiszállítás és már többet nem hozza ki, kérdezi, hogy mi legyen(eskü kicsit nevetett is az ótvaros majom), végül átkértem Alza box-ba, de ez így rohadtul nem korrekt, egy mocsok fos ez a DPD, de nem tudom kiválasztani külföldi rendelés esetén, hogy nem ők hozzák. :W

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák