Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz olbaidhun #1 üzenetére

    1-et 2-t végigjátszottam (persze cheat kóddal ;] ) a 3-ba viszont bele sem kezdtem, elszúrták nagyon a sötéttel. Remélem újra "világos" pályákat kapunk.

  • mcwolf79

    veterán

    válasz olbaidhun #40 üzenetére

    Persze tisztában vagyok azzal, hogy John bácsi és az ID letett 1-2 dolgot az asztalra.
    És persze mint írtam az előző hsz-ben azzal is tisztában vagyok,hogy a konzolban van a nagy biznisz. Csak a másik cikkben is mondta, hogy a PC-ből nem lehet annyit kihozni,mint a konzolokból. Pontosabban az API-k korlátozzák, és hogy az IGP-é a jövő a dedikált VGA-k pedig korlátozó tényezők a magas késleltetés miatt. Könyörgöm, azért már idén is láttunk 1-2 "elég látványos" dolgot a sz@r PC-n. Kicsit süketelésnek hangzik amit mond. 30 fps??? Legyen 30 fps, de KONZOLON. PC-n hagyják már meg a user-nek, hogy a gépének megfelelően állítsa be a grafót, és csinálják skálázhatóra a grafikát. Igaz úgy láttam ,azt nem írta,hogy konzolon és PC-n is 30 frame-re lesz lockolva, de gyanítom PC-n is annyi lesz. És csak az mondja,hogy nincs különbség 30 és 60 fps között, aki évek óta konzolon játszik. Kedvenc példám :Dead space 2. Az is lockolva van alapból PC-n is 30 fps-re, és meglehetősen zavaró (Nekem biztosan). Vsync ki, driverből be,és a gamma 60 frame-mel szinte lefolyik a monitorról.
    Nem kell olyan sokat várni: BF3. Nagy terepek , bődületes grafika, gyönyörű fények és valszeg az optimalizációval sem lesz baj (legfeljebb patch-elik). Ott be merték vállalni,hogy PC a fő platform,és gyanítom ennek meg is lesz a gyümölcse, mert évekig meg lesz a gamer-bázisa. A maradék meg játszik az újabb rókabőr CoD-dal. Tehát van powa a PC-ben, csak merni kell kihasználni. És nem kell itt a süketelés ezzel a frame-sz@rsággal :W

    [ Szerkesztve ]

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák