Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz somogyib #1 üzenetére

    Köszönöm :R
    Ha jól rémlik, 2000-ben, - mikor az első számítógépemre szert tettem - lecsüccsentem, hogy na most akkor minden addigi írásom "digitalizálom. (Írólaptól a spirálfüzetből tépett lapig, mindenféle analóg adathordozón voltak ezek az alkotásaim, illetve versekből volt ami csiszolópapír hátoldalán, fadarabon került rögzítésre a pillanatnyi ihletnek engedve.) Neki is veselkedtem, de egy teljesen új történetet pötyögtem le. Annyira beleéltem magam, hogy szinte el is felejtettem, mi volt az elején. Visszaolvastam és döbbenetesen olyan érzésem volt, mintha valaki másnak az írását olvasnám és engem is arra késztetett, hogy újra elolvassam. Ez a történet volt az.
    Két-három évvel később akadt a kezembe egy olyan cikk, amiben arról okfejtettek, hogy a holt tengeri tekercsekben Júdás "evangéliumai" is jelen vannak és ez felveti a lehetőséget arra, hogy talán nem is oly áruló, mint azt tanultuk. Tettének súlyából ez mit sem von le, de a motivációja talán érthetőbb vagy magasztosabb, mint gondoltuk.

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák