Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz Upo #1252 üzenetére

    Jaja nem olyan vészes ha tálcára kiteszem, de meg kell szokni android után.
    A Chrommal egyébként működik a virtuális billentyű feljön, de nem záródik be, de ez már egész jó így, egyébként a pc-n is a chromot használom jobban is szeretem.

    Egyre jobben megszeretem a Csubimat, kicsit zavar még a kamera idétlen elhelyezése, ami fogás szempontból kicsit fura, de nem vészes. De aki kitalalálta nem volt százasm egyrészt kényelmetlen, másrészt, ha valamilyen rossz pillanatomban fényképezni is akarnék bal kézzel pont eltakarom a kamerát.

    A HDMI nekem a windows alól nem ment, de úgym ég nem próbáltam hogy kikapcsolva dugom rá a HDMI-t, és így indítom be, az asztalinál csak így ismeri fel a 8.1 a HDMI-t azt tudom.

    Gyors vékony, jó a magyar ékezetes billentyű és jó az, hogy két oldalra is el lehet helyzni sokkal könnyebb a gépelés.

    A szabad területem a frissítések után elég gyorsan fogy, ez amiatt lehet, hogy a letöltött frissítéseket rajta hagyja és törölgetni kell mint az asztalin. Egyékbként a windwos talán ceruzával jobban használható lenne, tudtok ajánlani valami ceruzát hozzá?

Új hozzászólás Aktív témák