Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dosi

    tag

    jesszus, ezt a clickbait címet :((( egyik kutya másik eb
    Amazon tudja ingyen adni mert máshonnan jön a pénz pl AWS ami egyre népszerűbb

    valóban rájár a rúd a Crytek-re(neve is ezt mondja :C ), de mire lesz is valami a Star Citizenből:
    "Alpha 2.6 után jön még 4-5 év béta, aztán Steam Greenlight -> Early access, majd a review-kkal lehúzzák az akkori 16 éves tinik, és hopp egy coming out." Remélem nem ez történik, mert már az 1 millió dolcsis kickstartert 139,5-tel túlnőtte...adtam bele annó én is, van már egy rakat cuccom, de még sajnos az alagút vége messze, nagyon is. Jó pár játék "el is veszett"(pocsék lett, vagy abbahagyták fejleszteni) mert vagy sokáig készült, vagy valami blueprint/alpha/beta verzióban elvágta a stúdió. Ez sajnos nálam is lefelé húzza a számat a régi nagy mosolyból h hú, ez egy igazi falkirúgós space MMO lesz, a space már megvan... se kész (egy részéig).

    Meg ez a minden Nvidia/Ati/Intel Vulkán/Sziget/Köpeny/Jarvis támogatást beleteszünk, oké független meg minden, de még most is van ezekkel probléma, bár nem kevés ember fejleszti, éjjel-nappal, számomra a játék sokat úgy összességében nem változott, több pénz van a Funding menü pont alatt, több bolygó/hajó/stb... de az alap bugok/stabilitás/optimalizálás, az sehol...vagy csak nekem. Új kontent előtt inkább optimalizálni/"bugtalanítani" kellene azt ami van, aztán jöhet a többi hozzávaló.

    Azon pedig jót nevettem, mikor kiderült számukra hogy egy belső nézetes motorhoz milyen nehéz még egy belső nézetet "csinálni" és több gond van vele mint amennyit használ :D
    Értemén h erőforrás zabáló motor, meg nagyon szép...de mire ez a játék optimalizálva lesz...tyűűűűű apám, bele se merek gondolni...szinte nem is találni olyat manapság ami optimalizálva van, jah de Rainbow Six Siege, megnyitom, kb 20 sec és már meccsben is vagyok...altf4 és mitörténik? jah h bezárja azonnal bármilyen késleltetés és +prociterhelés nélkül? miknemvannak...oké 30 giga, a bf1 meg 47 és 2 perc mire meccsbe érek még pcie ssd-vel is...nah szóval visszatérve, ha ebből tényleg kész játék lesz, de addig sok ember fog jönni-menni, és mások munkáját átvenni :( ...lesz ami lesz...VÁROK :C

    dobjátok a krumplit a fejemre, rossz a helyesírásom tudom, de itt vagytok ti akik segítenek (ez komoly :K )

    [ Szerkesztve ]

    There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

Új hozzászólás Aktív témák