Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Chaser #204 üzenetére

    Amit tudtam leírtam neked is, és a többieknek is.

    A szerződés, az szerződés, leírt feltételek vannak.

    Nem a Xiaomi az üzemeltető. Nem maguknak írják elő, hanem a partnernek, az Authorized Reseller-nek. És hogy mióta partnere, nos gondolom amióta aláírták a szerződést...

    Ahhoz, hogy valaki ezt megkapja feltételeket kell teljesítenie, ami szerződésbe van foglalva. Ezeket se Te, se én nem látjuk.

    Viszont azt tudjuk, ha Te elvállalsz egy munkát szerződéssel, és nem teljesíted, akkor vannak arra vonatkozó szankciók... Kötbér pl. vagy nem kapsz árut, terméket...

    És amióta világ a világ, ez bizony így van. Bocsi, de nem én értetlenkedek ebben az esetben, kerek perec egyértelmű nekem legalábbis.

    Én értem, hogy szerződésen kívül tök fasza mindenkinek minden... De ez egy üzlet esetében nem úgy megy, hogy ja de az árukeresőn már elérhető....

    Franchise rendszer van... Ezek fogalmak, ezeket ismered, tehát ne kerülgessük egymást itt naphosszat egymásra licitálva, mert semmi értelme...

    Ez nem úgy van, hogy ebay-ről megrendelem és jólvan... A SufniGSM-ek javarésze viszont sajnos megrendeli aliról, innen-onnan amonnan...

    És lassan zárhatjuk is, mert már nem is a témához kapcsolódik...

    Az a része, hogy most ezen besértődve azt írod, hogy nem veszel onnan telefont, engem nem érdekel.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák