Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Heroes fan

    őstag

    válasz Ellia #294 üzenetére

    Azzal a macskával már találkoztam még egy helyen de nem csinál semmit.
    Közben kinyírtam az összes pókot a homokviharban eszméletlen durva volt, az első hullámnál 5-en voltak de mindig kinyírták az egyik emberemet azok a barmok mivel állandóan csapta az emberemet közrefogtak alig tudtam kiszabadulni a viharból segítséget kérni mentenem kellett csata közben.
    Másodiknál vagy 13 pók volt az még kegyetlenebb volt, megvártam lent volt egy keskeny járat arra becsaltam őket addig míg kinyírtam az egy helyben állókat addig nem is volt gond aztán jött a feketeleves. Mikor már nem tudtam mit csinálni velük becsaltam a tüzes részbe amikor leköpte méreggel akkor felrobbant az egész és természetesen sebezte az enyémet is. Azzal lett mindig elcseszve hogy nem volt már hova lépni és mindig tüzes lettem azt megölte a hőst, 3 óra hosszát ezzel szutyokoltam hogy ne nyírja ki, még a tárgyaimat is elfogyasztotta az értékeit mivel a hülye állandóan csapkodta mikor értelme nem volt állandóan visszaszívta az életét. Aztán most sikerült ezt is éppenhogy kinyírni mind a 13-at. XDXD

Új hozzászólás Aktív témák