Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • István89

    tag

    válasz hedgehog #891 üzenetére

    Ugyanúgy megy kb, mint a mobiljegyes alkalmazás, csak ott amikor megnyitottam a alkalmazást, akkor a fent ott volt a BKK bérlet, majd arra kattintva volt három lehetőség, ellenőr felmutatás, beolvasás első ajtós felszálláshoz, metróállomások. Minden kb hasonló, mint a mobiljegy alkalmazásban, de a simple elég lassú volt sokszor a betöltéskor, bár ezen javítottak, de néha rendkívül lassú volt a folyamat, tehát a QR kódot sokszor sokkal lassabban olvastam be vele (sokszor 3-4 szer nyitottam meg újra az első ajtónál a bérletet, mert nem akarta beolvasni,), mint a mobiljegy alkalmazás felhasználói. A metrómegállóknál, mint a másik appban kedvenceket állítottam be, a helymeghatározást nem szoktam használni de ha az nincs bekapcsolva, akkor folyamatosan erre figyelmeztet, ha metrónál vagyok ezt már más is jelezte, hogy nem jegyzi meg ezt a beállítást, de nagyon erőszakos minden alkalommal.

    Most hogy visszatértem, a másik app sokat fejlődött szeptember óta és most sokkal gyorsabb, mint legutóbb az egész folyamat. Nem gondolkozik annyit, viszont hibák itt is vannak, pl úgy érzékeli, hogy a bérletet áthelyeztem másik eszközről, de ilyen nem történt, ez elég zavaró, mivel csak kétszer lehet ezt megtenni egy bérletnél.

Új hozzászólás Aktív témák