Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Nos, jelentem, 1920x1200-ban, mindent maxra tolva tökéletesen fut a játék a gépemen (húzott Q6600, alap HD5850, 4Gb DDR2, 9.11-es hotfix driver win7 x64-re), nem kell itt parázni, hogy lassít a DX11, annyira nem sínyli meg a kártya.

    Viszont kib@szottul felidegelt ez a játék ahoz képest, hogy nyugodt, békés természetű vagyok, és egy játékot aztán végképp lesz@rok (általában).
    A legelső versenyen lehetséges egyáltalán első helyen végezni? Én 5x toltam le, és mindig 5.-ik lettem. Szívesen fognám arra, hogy rádiós a billentyűzetem, nem kábeles, mint az egerem, jobb mentség lenne, mint hogy én vagyok ennyire segg egy rallis játékhoz. De iszonyatos mennyire nem tudtam irányítani a kocsit, már leszartam hanyadik vagyok, és azt próbálgattam, legalább 50 km/h-val be tudom-e venni a kanyart, amit egy trabanttal is be lehetne még talán 70-el is földúton, de még kis sebességnél is olyan, hogy vagy nem is reagál arra, ha finoman tapizom az A-D gombokat, máskor pedig rögtön megfordul a kocsi szinte egy helyben, mint egy lánctalpas tank, ha kicsit tovább felejtem rajta az ujjam.

    Elhiszem, hogy elsősorban szimulátorkormányhoz, másodsorban konzolos kontrollerhez szabták, de ha már kiadják PC-re, akkor valamennyire lehessen már billentyűzettel irányítani (legutoljára autós játékokból az NFS Pro Streetet toltam le ugyan ezzel a rádiós billentyűzettel, és semmi panaszom nem volt). Illetve ha konzolon is ilyen szar, hát, gratulálok, ha olyan reális a játék normál fokozaton, hogy egy öreg, síkba kopott abroncsú, repedt rugós, elfolyt csillapítóolajos wartburg-ot modelleztek le frissen tápolt subarunak. :W

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák