Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz h-yle #6 üzenetére

    Ja, az mondjuk ritka nagy oltás volt. :) Ha Európai vagy, állj meg, kérlek, két lábbal a földön, ha jenki, akkor Welcome to Disneyworld! ;]

    Ez amúgy szép. Állati fílinges, letisztult, jóval megkapóbb, mint akár a Dió 2. A Blizzard azóta végképp eszét vesztette.

    Egy kérdés: ha forgatható a terep és állítható a kamera, az hogy lenne már 2D-s? Esetleg a figurák, de szerintem még azok se.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • Neovenator

    senior tag

    válasz h-yle #6 üzenetére

    Sajnos attól még az elnyagyolt, rajzfilmszerű, ostoba art direction nem változna meg.

    Minden fanatikus hajlamos nem tudomásul venni azt a tényt, hogy nem pusztán a színvilággal van problémája a mostani kinézeten fanyalgóknak -köztük nekem is-, hanem az egész koncepció megváltoztatásával, "felvizezésével". Ez a fajta kinézet tetszetős lehet a tini fiúcskák WoW-on nevelkedett hordáinak, de egy pokolbéli helyszíneken, dohos, hullaszagú katakombákban játszódó élet-halál harchoz egyszerűen taszító ilyen látványvilágot társítani.
    Pontosan olyan ez, mintha mondjuk az 1984 című könyvet valaki egy teletubbies témájú borítóba csomagolva adná ki újra. Irracionális és ostoba megközelítés.

    Egy szó mint száz, ezen nem segítene az "American style" - "European style" kapcsoló...ami egyébként hatalmas oltás, nekem tetszett. Németektől legalábbis ennyi telik humorérzék fronton... :D

    "The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

Új hozzászólás Aktív témák