Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz ddekany #42 üzenetére

    Hát te nem tudom mivel játszottál, de sztem nem diablo 2-vel! :DDD Ha pedig azzal, akkor a jamella hero editor biztosan befigyelt nálad... ;) Hell és nightmare sztem ég és föld. Sőt sztem mindhárom nehézségi fokozat jól van belőve, persze nem árt ha azt is nézed, hogy nem mindegy milyen kaszttal, milyen buildddel játszol. próbáld ki a nekrót, druidát, mágust. Esetleg hellen solozzál egy mágussal... ;] A normal fokozat pont jó ahhoz, hogy egy új karaktert megismerj, eldöntsd mire akarod építeni, kezdő cuccokat szerezhess, amivel már el tudsz indulni nightmare-on ami felkészít az igazi kihívásra: a hellre! :U

    Mindenesetre a cikk nekem bejött, nagyon várom már a dio3-at. Őszintén bevallom nem sok (de van azért jópár) eredeti játékom van, egyiket sem a megjelenéskor vettem meg közvetlenül, de a dio 3 nálam is előrendelés gyanús...

    Kár, hogy ezt az állítást blizz berkeken belül nem mindenki osztja: "Egy olyan rendszer, aminek a lényegét csak az interneten keresztül lehet megérteni, kudarcra van ítélve."
    SC2 LAN

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák