Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Szégyen. És én is az ilyen bűnös vagyok,miközben a f2p télleg nem lehúzásra menő Path of Exile midnen egyes pontjában veri ezt a millió brand játékot. Jobb a grafika, jobb a történet, a talent galaxisa meg hihetetlen... Ehhez képest ez meg, kattints ide, igen ez az új skilled, használjad hülyegyerek...
    És ezt a játékot 10-15 Új-Zélandi diablo 2 fan kalapálta össze :U

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz kona005 #32 üzenetére

    Próbáld ki mindenképp ha szereted a diablot, szerintem nem túloztam, igaz nincsenek benne olyan cgi-os átvezetők, de azt leszámítva bőven jobb :)Az eleje egy picti nehezen indul be talán, de amint átlátod a játékot szerintem megszereted gyorsan. És egyike a kevés free to play játéknak (talán a másik ilyen Planetside 2) ahol tényleg nem kell semmit költened a legjobb élményért! Nem véletlenül fanok csinálták, akik csak a fizetett programozókat akarják kifizetni, nem pedig a profitszerzés volt a cél.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz mikromanus #72 üzenetére

    A PoE skillfáját rajtad kívül még nem láttam embert aki szidta volna, nem tudom mennyit játszottál vele, de nem csak az a lényege, hogy +20 intellect meg hasonló, hanem a nagyon fasza kombókat össze lehet nyomni, és gyakorlatilag annyira változatos spelleket lehet tolni ami utoljára a TES Morrowindben volt.
    Arról nem beszélve, hogy ez akkor is nagyon jól jön, amikor haverokkal toljátok, és szépen be lehet osztani, hogy ki lesz dps, tank... A diabloban meg lehetőséged van két kard helyett 1 kard+pajzsot használni.

    Ehhez képest a Diablo... Inkább nem írom le mert csak felcseszem magamat, egy torchlight univerzumban elmegy, de egy 12 ezer Ft-os játéknál ez egy rossz vicc,

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz mikromanus #79 üzenetére

    Nagyzolásnak valóban nagyzolás, de a Diablo szinte semmilyen lényegi változtatásra nincs lehetőség. Én meg lehet ilyen régi vágású vagyok (19 évesen :D), de szerettem a Diablo II-ben is elosztani a stakokat, és talenteknél se néztem soha buildeket (Wownál igen, ott az szinte kötelező).
    Amúgy grafikában nem rosszabb a Diablonál, persze a cinematikok sehol nincsenek a Blizzard szinthez (szép is lenne, ha a a 20 fős gárda fele annyi idő alatt 20 annyi pénzből ezt lehozza), és az effektek is talán jobbak a Diablóban, cserében itt tűéles textúrák vannak, nem az a Diablós olajfestmény, hogy ne lássad milyen kis felbontású textúrákat használ a játék, másrészt a növényzet és a tájak is kidolgozottabbak mint a D3-ban,
    Az, hogy ingyenes, meg ne riasszon meg, általában én is messzire kerülök minden f2p-t, de ebben tényleg nem kell venned semmit,

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Wolverine #101 üzenetére

    Ezt légyszi támaszd már alá :W

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák