Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Efbialy #33 üzenetére

    Nagyon próbáljátok ferdíteni amit írok. Mint láttad volt wiim, amit játékhiány miatt adtam el. Nem azért mert grafikailag annyira volt képes. Fallout2-őt idén nyomtam végig 6-odjára kb. Diablo2-őt tavaly újra. Még valami? :)

    Engem az irritál, ha az adott környezetre a lehetőségeket nem használják ki. Wii-n is volt ilyen, pár hónap alatt összedobott játékoknál. Grafikailag ezt teszi a Blizzard. Nem a játékot nem a hangulatot nem a játékmenetet cikiztem, hanem azt amit látok. Grafikailag középszerű a lehetőségekhez képest. Az hogy ebből ilyeneket vontok le, meg már nő! dolgokat is idekever valaki az már nem hinném, hogy engem minősít. :D

    [link] kb ilyen részletességű a prezentált képek minősége. Ez egy egy gigás, pár hónap alatt összedobott játék, ami még egy integrált vga-val is eldöcög. Egy ilyen játéknál nem gond a grafika, mert az egész egy középszerű játék így nem vár el az ember többet. De úgy néz ki aki többet vár el egy fél évtized alatt készülő játéktól mint ettől, az már csak a grafikát nézi semmi mást :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák