Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Socket A

Socket A
(aktív tag)

Ez eleg jo lesz :C

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#2) b. válasza Socket A (#1) üzenetére

b.
(nagyúr)

Inkább úgy mondanám, hogy elég jó volt.
Sajnos ez lesz a jövő, a remake játékokkal fogják be a nextgen generáció leveslesőjét.Nem nyújt sem grafikába ,sem extrákban annyival többet, hogy aki végigtolta már ,az ezt újra megtegye. Erre volt jó, hogy kivették a kompatibilitást a mostan generáció konzoljaiból.

Mindez semmit nem von le persze a játék értékéből, imádtam ezt a részt is.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#3) Luck Dragon válasza b. (#2) üzenetére

Luck Dragon
(veterán)

"Szerintem" aki szereti a sorozatot ezekkel a módokkal élmény lesz újból vinni, sőt ha más karakterrel is meglehet majd tenni akkor egyenes szuper lesz. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro Lte. Android One.

(#4) b. válasza Luck Dragon (#3) üzenetére

b.
(nagyúr)

Egyetértek. csak a játék ára tükrözze azt hogy ez egy remake. Nem tudom hogy 18 ezret meg ér e annak, aki már egyszer végigjátszotta. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#5) Luck Dragon válasza b. (#4) üzenetére

Luck Dragon
(veterán)

Ahogy minden újdonság,így ez is olcsóbban fogja adni magát, és nagyságrendekkel fogja magát eladni. Főleg a keleti országok nagy rajongók táborának. ;)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro Lte. Android One.

(#6) b. válasza Luck Dragon (#5) üzenetére

b.
(nagyúr)

Hmm ezt a hozzászólást 3x elolvastam de valahogy nem értettem meg, bocs . :DDD :DDD

(#7) Luck Dragon válasza b. (#6) üzenetére

Luck Dragon
(veterán)

Bocsi fáradtság miatt nem tudtam leirni, na szóval később olcsóbb lesz és jobban fog fogyni. :DDD párdon.

(#8) b. válasza Luck Dragon (#7) üzenetére

b.
(nagyúr)

Ok így jó :D

(#9) Beni97

Beni97
(senior tag)

Nehéz?

[ Szerkesztve ]

(#10) batai15 válasza Luck Dragon (#3) üzenetére

batai15
(veterán)

Akkor is dmc 3 a best

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.