Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    Jó írás bár helyenként nem értek vele egyet illetve számomra nem derült ki milyen fokozatban lett végigjátszva a játék ami szerintem nem mindegy. A cikkíró is

    A Boss-okat bár meg kell pumpálni, de ésszel is lehet likvidálni őket. Nem akarok Spoilerezni ezért nem írom le a részletet, de a második Boss-t(a csajt) elég könnyen meg lehet csapkodni a pálya adottságait kihasználva és fegyvert+lőszert is találunk ott eleget, nem kell betárazni mindent.

    Az MI-t ért kritika sem tűnt nehéz fokozaton reálisnak. Elég néha 2 hangos lépés, vagy valamit ügyetlenül felborítani és már jönnek rád, riasztanak. Általában egyedül nem ugranak neked és törekednek arra, hogy ne tudd őket libasorban kilőni és használnak mindent amivel csak megkeseríthetik az életét az embernek. Az meg, hogy nem vesznek észre amikor mögéjük osonsz hát NO COMMENT, pont azért osonsz basszus. Mellesleg hiába a láthatatlanság, simán meghallják a lépteid ha nem guggolva közlekedsz és ugyanúgy riasztás a vége.

    A grafika. Játék közben nagyon szép és tényleg minden részletre odafigyeltek. Végre egy játék ami nem csak a fícsör listán ismeri a tesszeláció fogalmát. Viszont ami elsőre kiábrándító volt, az a mimika és a karakter animáció a párbeszédeknél. Komolyan mintha az ingame látott AJ más lenne mint aki cseverészik, de ezt megbocsájtottam a történetért és az atmoszféráért cserébe.

    Volt aki panaszkodott, hogy kevesebb XP jár ha Rambóként játszunk mint ha gondolkodnánk is. Erre azt mondom, hogy próbálja ki egyszer az igaz könyves/kockás/mesélős RPG-t. Ott sem az kapja a legtöbb "jutalmat" aki legázol egy Ork hadsereget pusztán erőből, hanem az aki a karakterét a lehető legjobban kijátssza és a képességeit maradéktalanul kiaknázza. Logikus úgy is, hogy azt nézzük, hogy egy rejtett útvonal felfedezése mennyivel több időbe és munkába telik, mint egyenesen előre menni és nyomni a gombot/húzni a ravaszt.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz Silenzio #59 üzenetére

    Mondjuk azt, hogy ez nem a te játékod. Abba a 10%-ba tartozol akinek nem jött át.

    "Örömteli, de mutat valamit, hogy tökéletesen futott a béta változat a 8800 Gt-men a dx9-cel elérhető maximum grafikán." - Ja, hogy csak a nonlegal kiszivárgott cuccal játszottál? Akkor inkább meg sem szólalnék.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz julius666 #67 üzenetére

    Checkpointos mentés van. Időnként nyom 1 automentést, de lehetőség van manuális mentésre is.

    Még nem játszottam végig, de van a továbbiakra kihatása a döntéseknek, bár a végkifejletet nem tudom mennyire befolyásolják, állítólag nem nagyon. Csak az odáig vezető utad lesz más.

    Másik romantikus szállal nem találkoztam eddig, de nem is tűnik úgy, hogy lenne. Nem nagyon van másik karakter aki indokot adna rá.

    Amúgy a karakter animációk tényleg nem valami jók párbeszédeknél.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák