Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    válasz Vistaboy #6 üzenetére

    Végre egy két lábbal a földön járó teszt! Köszi!

    Képek világosítása: picasa, MS office képnézegető, egy rakás ingyenes program, gimp, ne már, hogy egyik sincs a gépeden és nem is használod!

    Mass effecthez hasonlította valaki. Lehet hozzá hasonlítani vagy túl sok a technikai, játékmeneti különbség?

  • Silenzio

    addikt

    válasz Vistaboy #6 üzenetére

    "5 órás fps-ek"
    A Crysis 2 épp szar példa, ugyanis 20 pályája van, némelyikkel órákig el lehet lenni. Szerintem jóval hosszabb, mint az első rész, taktikázva, nem rambózva, és nehéz szinten el vagy vele 10-12 órát. Elsőre végigvinni normálon is 3 napomba telt. A Call of Duty-k és társaik bírnak 5 órás kampánnyal, a Crytek kitett magáért.

    Egy grafikai értékelésben mellesleg nem számít, hogy milyen műfajú a játék, ha az interfész olyan, mint egy fps-ben, azokkal kell összehasonlítani. Szerintem a Deus Ex 3 karakterei egyszerűen nevetségesen néznek ki, plasztikbabák, akár az Oblivionban. És amikor megszólalnak, a Kraftwerk muzsikájára rángatózó robotok jutnak eszembe az ajakmozgás láttán.

    Amit a hangokra írtál, itt is megállja a helyét: mesterkéltek. Szerintem ízléses, de egyszerű a látvány, 8 pontnál többet delíriumos vergődéseim közepette se adnék neki. Örömteli, de mutat valamit, hogy tökéletesen futott a béta változat a 8800 Gt-men a dx9-cel elérhető maximum grafikán.

    Akit meg nem érdekel a grafika, azt bizonyára nem érdekli az atmoszféra sem. Ha már technokrata játék high tech környezettel, a manapság elvárható 3D-s interfésszel, real time környezettel (és már az első rész is ilyen volt 2000-ben, sőt a System Shock 1994-ben), ne próbababák karattyoljanak a pofámba, könyörgöm! Nektek annyin múlik egy játékban a beleélés, hogy mit kell benne csinálni? Elég gáz. Ha egy Dreamwebről lenne szó - gondolom a többségnek fogalma sincs róla - , ami más korban, más technikai lehetőségekkel, ugyanabban a témában másra helyezte a hangsúlyt, megérteném, hogy senkit sem érdekel a grafika. De 2011-ben egy fps-sel ötvözött cyberpunk rpg-ben? Mocskosul fontos.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • Źşë'

    addikt

    válasz Vistaboy #6 üzenetére

    szvsz szép lenne ha lenne benne árnyék, így hogy nem vetül semmi sem a földre eléggé lelombozó a grafikája '11ben

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák