Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz Dr. Akula #38 üzenetére

    Valóban hatalmas a minőségi javulás SD-hez képest, bár sajnos ez is még mindig csak szaggatós 24 fps. Másfelöl, egy 15-20"-os képernyőn a 1280x720 (azaz 720p) elég, ilyen kicsi képernyőn az afölötti felbontás már szerintem kezd gyakorlatilag értelmetlen lenni. Azt meg nehezen tudom elképzelni, hogy valakit az alul és felül lévő fekete sáv zavarjon... Szóval ezért nézek én erre a laptopra furcsán. Ha azzal dicsekendek, hogy sej de jó, vmi tisztességes S-PVA panelt tettünk benne, na az értékelendő lenne, de a panelról a felbontáson kívül nem is mondanak semmit. Vagy ha Digital Natural Motion-t tudna hardveresen egy ilyen laptop (HD felbontás mellett -- SD-vel egy modern processzor már simán elbodogul), na az egy valódi extra lenne.

    Letöltés... Szerintem jelenleg nem nagyon éri meg 4G-t letölteni 1.4G helyett. Mondjuk ráér lejönni, de ha értelmes a film és ki akarod írni, akkor máris elfoglal egy DVD-t, ha meg nem az -- mint a legtöbb esetben -- akkor meg kár volt egy hétig szenvedtettni vele a hálózatot... :) Én jobban értékelném, ha a megosztók maradnának SD körüli felbontáson, de pl. átszoknának végre a H.264-re.

Új hozzászólás Aktív témák