Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simauser

    tag

    Én most játszom vele, és eddig egyértelműen pozitív, tetszetős. Sok apró, ötletes dolog van benne, spoilerek nélkül: jól tálalt, nem sok, nem bonyolult, nem túlerőltetett puzzle-ök, kicsi Gravity feeling, kicsi Mass Effect buggie feeling, a rakétás rész a sok kapcsolóval meg a mit - mikor - hogyan - nyomjál - megggel tettszett eddig a legjobban :D Szerintem aki picit is kedveli az űrt, annak tetszeni fognak az ilyen részek, tök feelingesek. Nem játszottam még végig, érzésre úgy a fele után lehetek, eddig 5 óra körüli játékidőnél tartok kb. De az biztos, hogy ez a műfaj nem az 1000 órás végigjátszásoké. Szerintem kategóriájában a minőségi darabok közül való.

    Are you threatening me, Master Jedi?

  • simauser

    tag

    válasz Lenry #20 üzenetére

    Akkor nagyon dulván toltad :D Én keddem telepítettem (áldassék az xbox pc game pass), és azóta minden este jó 2 órát toltam, néha kicsivel többet is. Kár, hogy nincs pontos játékidő, de érzésre (és matekra) 8 és 10 óra közöttinek tűnik. 3 kivételével az összes vackot megtaláltam, de nem ragadtam le sehol, szóval nem kávéztam el az időt.

    Nekem is pozitív lett, nagyon sok jó dolgot tettek bele, és a hossza sem lett vészes. Szerintem 3 óra alatt maximum keresztülrohanni lehet rajta.

    Viszont azért

    SPOILEREK ALARM SPOILEREK

    Az egy dolog, hogy a Föld kicsit hamar lemondott az aranytojást tojó tyúkról, de a Holdon lévő vezetők közül ki volt az az éles kés, aki azt gondolta, hogy majd felterelik az embereket a hajókra, és adios? Szegény nőt nagyon sajnáltam, aztán kiderült, nem kell, de így meg a társa :-( A végén láttad, mi lett az encrypted transmisson (az első hiányos adás) vége? Az egyik arkkal megszakadt a kapcsolat, a másik meg segítségért kiabál . . . jól elindultak a szebb jövő felé :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Are you threatening me, Master Jedi?

  • simauser

    tag

    válasz Lenry #22 üzenetére

    SPOILEREK ALARM SPOILEREK

    Igen, mind az ötletgazda, mind az egész kitaláció az "elmegyünk a szép jövőnk felé, ti meg rohadjatok meg" dologgal nagyon nagy patkányság volt. Mekkora szemétládaság már . . . nem csodálom, hogy fellázadtak ellene. Én azt hittem, az encrypted transmission fokozatosan oldódik fel, ahogy haladunk, de a végére az utolsó két kocka lemaradt. Az ötödikig feldoldotta, már ott is látszik, hogy a két ark eltért a pályától. Az egyik "lost contact", a másik meg segélykérést küld . . . (taps)

    [link] Itt mindkettő (az encrypted transmission meg a data recovery) fenn van, a végét innen lestem le (szükség törvényt bont :DDD ).

    Are you threatening me, Master Jedi?

Új hozzászólás Aktív témák