Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz b. #11 üzenetére

    "ha ez a max Ps 4 ben ,akkor bajban leszünk pár év múlva" Nem mert nem erről szól a dolog, illetve azt állítják a konzolosok hogy nem erről szól majd elküldik a retekbe az xbox one hardwarét :D .

    Majd kiderül mire jutnak a mostani konzolok, szerintem sem fognak annyi ideig élni mint az x360/ps3. Előző generáció engem sokkal jobban lenyűgözött és kis is élveztem x360 oldalról, most viszont hogy pc-n még új directx is jön...2 év és a pc annyival lesz a konzol előtt mint egy mostani pc a ps3 előtt. Pedig a konzol kivételesen az a téma ahol a gyártónak az a legfőbb érdeke hogy időtálló szerkezetet dobjon piacra. Erre már a ps4-nél is jelentik be a 30 fps-eket, jövőre már a full hd felbontásból is alább hagynak szvsz. Az effekteket nagyon bírja ez az AMD belső, de a textúrákat láthatóan kevésbé, egyszerűen a felbontás megöli az új konzolokat.

    De ezeket úgy írom hogy valószínű én is veszek majd konzolt, bár egyre jobban elbizonytalanodom. Csak x360 nagyon tetszett és remek órákat töltöttem el vele, nehéz megemészteni hogy a mostani széria valami teljesen másról fog szólni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák