Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz repvez #27 üzenetére

    De nem tudom olyankor mi lenne a válaszuk

    az a válaszom, hogy másfél éve 10/0.5-ös (igen jol olvasod nem volt 1mb es feltöltés) adsl-t használtam de azon a fél megabiten is feltölődőtt bármi, csak lassabban mint 20megabiten.

    drágábban mint 20km-el távolabb fele áron többszörös sebességen.

    tőlem légvonalban kb 3 km-re volt akkor a gigabites net.

    Föleg ugy, hogy a választás lehetősége sincs biztositva, tehát vagy invitelen használod a netet vagy sehogy.

    Én választhattam, hogy a T telefondrótján a t vagy az externet vagy az invitel szolgáltassa ugyanazt a tréadsl-t kb ugyanannyiért.

    Könnyü ugy beszélni, Biztos az, nem ismerem ezt az érzést.

    Viszont megköszöntem az együtműködést a telefondrótnak, vettem egy lte routert, kerestem egy szolgáltatót amelyik kicsit kevesebbért mint amit fizettem az adsl-ért korlátlan mobilnetet ad és azóta nyugodt az életem. Még anyáméknál ahol a mobilok csak házon kívül látnak hálózatot, ott is jön 20/10 -es net a routeren.

    a digi meg azért tud olcsó lenni mert neked meg nekem nem szolgáltat, innentől kezdve érdemes elfelejteni a digibezzegolcsóésgyors mantrát.

    [ Szerkesztve ]

  • Medocsabi

    addikt

    válasz repvez #27 üzenetére

    "Könnyü ugy beszélni, hogy a digi mellett még tudsz UPC vagy telecomos csomagra is váltani és emiatt akár ugymond zsarolhatod is a szolgáltatót, hogy elmész tölük, ha nem tudnak kedvezményt addni."
    Bocs, de erre én meg azt szoktam mondnai, hogy szívesen cserélek akárkivel! Gyeretek Pestre panelba lakni havonta 150+rezsiért 40nméteren, kaptok mellé bazigyors netet olcsón. Én meg megyek vidékre, degenerált / eláztatós szomszédok nélküli lassú netes nyugiba :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák