Új hozzászólás Aktív témák

  • Plague666

    tag

    Óriási rajongó vagyok a spintires tech demo óta, de felemásak az érzéseim. Fantasztikus a grafika, végre új rakományok és feladatok is vannak és megjelentek licenszelt járművek, valamennyire kidolgozott műszerfallal belső nézethez.
    Viszont belelépett ugyanabba a folyóba a játék, mint a farming simulator sorozat(a focus home istálló tagja mindkettő). Nevezetesen: új járművek, új pályák, a régiek pedig menjenek a lecsóba. Sokunknak a spintires majd a mudrunner volt A keleti blokk játék, 100-on 100at fogyasztó zil, kirovets nehéztraktor, fafülkés kraz, ezeket nem nagyon vezetheti az ember más játékokban.
    Vagányak most itt az amcsi licensz vasak de nem ismerjük őket, a szovjet érát pedig egy-két kivétellel felváltották 2000-es évek környéki, oroszországon kívül kevésbé ismert járművek fake verzióival.
    Én nem ilyen irányban képzeltem el a folytatást. Nem volt a gépekkel semmi baj, a játékmenet volt szegényes. Most itt az új lehetőségek tárháza, itt a hó, ami a tajgán nem volt, csak éppen olyan járgányokkal, amikhez én pl nem tudok kötődni. Kár.
    Az eredeti spintires a hamvaiból feltámadva sokkal autentikusabb irányba fejlődött tovább, csernobil dlc pl óriási magas labda egy ilyen játéknak, a saber interactive pedig nem csapta le, hanem átment epikus zenére havat tolni alaszkába.

Új hozzászólás Aktív témák