Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    hú, nekem se jött be az irányítás. igazából megnéztem, aztán három percen belül töröltem is, hányingerem volt tőle (a szó legszorosabb értelmében). és ilyen eléggé ritkán szokott velem lenni (kivétel: dirt, bcsoport, 150+os átlag a bukkanókat is tartalmazó betonpályán -aholis nulla csillapítással szoktam menni-, illetve colin2.0ában az egyik finn gyorsasági után szoktam rosszullenni).

    kb olyan volt, minthaegy részeg tengerészt próbálna az ember fixálni. viszont cserébe képtelen voltam a kamerát úgy beállítani, hogy lássak is valamit:) na szóval úgy döntöttem, hogy fpsnézet nincs, ez így a gyomromnak sok, pedig akkor még szörnyek se jöttek.

    de, lényegre térve, akkor most már a secondhand eredeti játékkal játszók is ellenségek?

    a dologban lenne valami, ha nem pont az EA lenne a kiadó. az az EA, ami a játékosok egy részénél konkrétan bojkottlistán van (patch nincs, majd a jövőre kijövő verzióban se javítsuk (NBAknél, de volt sok más nagyon bugos is); spore másolásvédelem; játékosok totál hülyének nézése(NFS)...).

    hát, ez ellen pár dolgot lehet tenni:
    1.: játék viszonteladásának tiltása (kérdés, hogy a profitra ez hogyan hatna)
    2.: egy idő után second hand árra való leértékelés (na ebben sosem jeleskedtek)
    3.: strucctaktika, avagy mintha mi sem történt volna (ez ha nem nagy a bevételkiesés a tanulmányok és egyebek miatt akár a legjobb megoldás is lehet)
    +1: olyan játékot csinálni, amit a user nem ad el, mert úgyis évente leveszi a polcról (persze, nem mindenki, de pl egy időben diablo2 -meg úgy általában blizzard- magyar disztributor nem volt, a kulcsát -és mellékesen a cdit- meg persze senki nem adta... én sem:DDD)

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák