Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Sirandrish #49 üzenetére

    Most kb leírtad a játékok 95%át!

    Itt meg is állnék. Akkor mégis mi a ráktól, olyan nagyon jó ez? Attól, hogy tucat játék lett? Ja értem. Akkor úgy látszik nem velem van a baj...

    Igazad van, azért mert 20 szemétből 19-ben benne van X hiba, akkor az már nem is az. A különbség megint nagyon fontos:

    Kicsit fordítva ülsz a lovon. Nem én akarom megmagyarázni, hogy ez a játék játszhatatlan (hiszen végigjátszottam), hanem Ti, hogy ez márpedig ku*va jó, nagyon egyedi, és egyébként is, tök király, és ez a legjobb a műfajban. Hát pedig ettől rohadt messze van.

    Le mertem írni, hogy a játék ezer sebből vérzik (igaz) és ezeket javítani kellett volna (igaz) és akkor 10x jobb lett volna (igaz). Ennyi. Nem téríteni akartam - veletek ellentétben - egyszerűen leírtam, hogy nekem ez második felvonásnak kevés. Nem egy olyan játék volt az első, amin nem volt mit javítani. Volt bőven. Az első részben elfogadom, ilyen lett. De akkor, ha már csinálunk hozzá folytatást, vegyük már észre, hogy mit lehetne javítani a dolgon. Ha meg nem, nem, nincs ezzel gond, de én nem fizetek érte ennyi. Ezzel sincs gond.

    Keeperv85:
    100%-ban egyetértek.

    [ Szerkesztve ]

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák